Microsoft відкладає повернення в офіс на невизначений час

1 хв. читання

Microsoft оголосила, що поки не буде повертати співробітників в офіси. Компанія хотіла зробити це у жовтні, але тепер перенесла плани на невизначений час. Представник Microsoft зазначив, що через невизначеність з COVID-19 компанія поки не намагатиметься спрогнозувати дату повного відкриття офісів.

Також Microsoft опублікувала звіт про свій гібридний формат роботи, на який перевели 160 000 людей; ще 25 000 влаштувались у компанію дистанційно. Опитування свідчить, що продуктивність за цей рік не змінилась, а 90% співробітників відчувають себе залученими, це рекордний показник для Microsoft.

Водночас попередня статистика компанії показала, що 73% хочуть продовжувати працювати віддалено, а 67% потрібне більше особистої взаємодії.

Ще Microsoft розповіла, як адаптує до гібридної роботи програми Office і Microsoft Teams і які функції там мають з'явитись. Наприклад, у 2022 році в Teams мають додати спікер-тренера на базі ШІ, який слухатиме промови користувачів і даватиме поради щодо темпу мовлення, спілкування з аудиторією тощо. Також з'явиться регулювання освітлення, простіше планування конференцій, зручніший супровід зустрічей та інші функції.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.8K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація