Microsoft запустила алгоритм штучного інтелекту на $10 Raspberry Pi

1 хв. читання

Microsoft представила алгоритм штучного інтелекту для Raspberry Pi та інших одноплатних комп'ютерів. Серед потенційних можливостей технології – використання штучного інтелекту простими пристроями на кшталт холодильників, зрошувачів, медичних імплантатів тощо. Підключення до інтернету при цьому не є обов'язковим.

Microsoft запустила алгоритм штучного інтелекту на $10 Raspberry Pi

Ідея проекту виникла у відділенні Microsoft Labs в Індії та належить керівникові лабораторії оптимізації штучного інтелекту Оферу Декелу (Ofer Dekel). Під час експерименту його задачею було вберегти квіткові бутони та насіння від білок та птахів. Для цього дослідник розробив алгоритм для системи відеоспостереження, що розпізнавав гризунів і запускав зрошувач, як тільки вони з'являлися поруч із квітами. Код був встановлений на 35-доларовий Raspberry Pi 3.

Для такого пристрою з невеликою потужністю, як Raspberry Pi, команда використовувала техніки, відмінні від звичайних технік розробки штучного інтелекту. Розробникам довелося «стиснути» параметри нейронної мережі до декількох бітів замість звичних 32.

Більш детально з проектом можна ознайомитися на Github.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.8K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація