Raspberry Pi продали вже 30 мільйонів пристроїв

1 хв. читання

Мінікомп'ютери Raspberry Pi з'явились на ринку у лютому 2012 року. Тоді співзасновник Raspberry Pi Foundation Ібен Аптон думав, що продадуться максимум 10 тисяч пристроїв. Але вже за перший рік розійшлись 700 тисяч, а дотепер — 30 мільйонів.

Щоправда, ця цифра стосується не кінцевого споживача, а каналів для продажу. Утім, Аптон каже, що в магазинах зазвичай немає великих запасів комп'ютерів, тож, імовірно, до кінця року буде продано 30 мільйонів саме користувачам.

Одноплатні пристрої Raspberry Pi розробляли для того, щоб вчити дітей програмуванню. Але вони швидко стали культовим предметом, який використовують повсюдно. Наприклад, Oracle цьогоріч зібрала суперкомп'ютер з 1024 пристроїв Raspberry Pi B+. Лабораторія реактивного руху НАСА публікувала інструкцію, як створити копію робота Curiosity за допомогою цих плат.

Цю ж лабораторію НАСА раніше зламали комп'ютером Raspberry Pi. Невідомий хакер отримав доступ до конфіденційних даних і систем космічного польоту. Крім цього, 35-доларові плати використовують для створення планшетів, смартфонів, хмар. У лютому в Raspberry Pi відкрився перший офлайн-магазин.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 3.9K
Приєднався: 11 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація