Microsoft зробить exFAT частиною ядра Linux

1 хв. читання

У 2006 році Microsoft випустила розширену файлову систему ExFAT для SD-карт та флеш-носіїв. З того часу вона була пропрієтарною, а пристрої Linux потребували додаткового ПЗ. Однак вчора, 28 серпня, Microsoft оголосила, що підтримує перенесення exFAT у Linux. Також компанія опублікувала технічні специфікації для ExFAT.

Для нас важливо, щоб спільнота Linux могла користуватись exFAT з ядра Linux. Також ми робимо технічну специфікацію Microsoft для exFAT загальнодоступною, щоб полегшити розробку спільних реалізацій.

Окрім цього, Microsoft сподівається, що специфікаціями exFAT буде опікуватись Open Invention Network. Усі учасники цієї організації діляться ліцензіями та патентами — для розвитку Linux і дотичних розробок з відкритим кодом. OIN дає доступ до тисяч ліцензій інших учасників організації, серед яких Google, IBM, Red Hat та інші.

Microsoft і Linux традиційно сприймаються спільнотою як вороги. Та останнім часом Microsoft активно намагається змінити це: компанія стає учасником списку linux-distro, створює другу підсистему Windows для Linux та публікує розробки на GitHub.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 3.9K
Приєднався: 11 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація