Mozilla представила новий проект Scout

1 хв. читання

На внутрішній конференції розробників компанії Mozilla у Сан-Франциско був представлений новий проект Scout.

З новим застосунком Scout ми почнемо вивчати перегляд і споживання контенту за допомогою голосу, — розповідають у Mozilla.

Цим продуктом будуть користуватися використовуючи голосові команди, як наприклад «Привіт, Scout, прочитай мені статтю про білих ведмедів».

Можливість взаємодіяти з мережею голосом має допомогти Mozilla відкрити новий спосіб використання Інтернету, що облегшить життя для людей з проблемами зору, які сьогодні залежать від читачів екрана та інших програм для адаптації інтернет-сторінок. Частина місії Mozilla полягає в тому, щоб створити «Доступний інтернет для усіх людей на землі, коли демографічні показники людини не обмежує її в доступі до Інтернету, в можливостях або в отриманні досвіду».

Scout, ймовірно, ще на дуже ранній стадії. У компанії зараз обговорюють архітектуру і ключові компоненти, необхідні для голосової платформи, можливості цих компонентів і проблеми роботи з обмеженнями наявних платформ.

CNET інтерпретували Scout як новий голосовий контроль для веб-браузера. З огляду на багаторічний досвід роботи команди в веб-платформах, браузер, безумовно, простіше реалізувати, ніж розумну колонку. Крім того, навігація голосом через налаштування браузера буде простішою у використанні для звичайної людини. Тим не менш, офіційного підтвердження цьому поки немає.

А також зважаючи на прихильність Mozilla до конфіденційності та захисту особистих даних користувачів, компанії будуть спокійно довіряти обробку голосу.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація