Німці зможуть використовувати iPhone як електронну ID-картку

1 хв. читання

У iOS 13 буде нова розширена підтримка безконтактної технології NFC. В Німеччині планують скористатися цим для віртуальної ідентифікації особистості.

Громадяни зможуть просканувати свої документи й використати їх для віртуальної реєстрації, наприклад в міжнародних аеропортах. Щоб плани здійснились, потрібно дочекатись випуску iOS 13 (імовірно, у вересні) та німецької урядової програми AusweisApp2.

Німеччина не перша оголосила про підтримку віртуальної ідентифікації у такий спосіб. Японці також зможуть сканувати посвідчення особистості через NFC. Великобританія скористається цим, щоб дозволити сканувати паспорти громадянам ЄС (незалежно від долі Брекзиту).

Нова технологія зовсім не обов'язково стане популярною, відзначає видання Engadget. Хоча система NFC має бути безпечною, усім відоме ставлення Німеччини до конфіденційності. Люди можуть не захотіти зберігати свої документи в iPhone, навіть якщо вони добре захищені. Однак це хороша новина для тих, хто прагне розвитку безконтактних технологій і хоче використовувати їх не лише для шопінгу і метро.

ios
Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.8K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація