Nvidia навчила штучний інтелект перетворювати звичайні відео на уповільнені

1 хв. читання

Дослідники з компанії Nvidia розробили AI, який використовує алгоритми машинного навчання, щоб створювати уповільнені відео зі звичайних роликів.

Для створення ефекту уповільненого відео мало просто поміняти форму сусідніх вихідних кадрів. Для того щоб перетворити фрагмент відео, який знято з частотою 30 кадрів в секунду, на уповільнене відео з частотою 240 кадрів в секунду, AI доводиться «домальовувати» 210 проміжних кадрів.

По суті, AI дивиться на два різних кадри, а потім створює посередницькі кадри шляхом відстеження руху об'єктів від одного кадру до іншого. Цей процес відрізняється від уявлення кадрів, як це робить людський мозок, але дозволяє отримувати точніші (хоча і не досконалі) результати.

Більшість програм, які можуть створювати якісні уповільнені ролики зі звичайних відео, поки працюють занадто повільно, до того ж потребуються багато місця та енергії.

Щоб навчити AI створювати якісні уповільнені відео, дослідники з Nvidia тренували його на 11 тисячах роликів, записаних зі швидкістю 240 кадрів в секунду. Вони визнають, що камери в сучасних телефонах теж вміють знімати уповільнені відео з такою швидкістю, але вважають, що їхня програма все одно корисна: користувач може не витрачати місце в пам'яті пристрою, знімаючи все відео в уповільненому режимі, а сповільнити потрібні фрагменти в звичайних роликах вже після закінчення знімання.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація