Nvidia створила ШІ, який перетворює 2D-зображення у 3D-моделі

1 хв. читання

Дослідники з Nvidia Research створили штучний інтелект, що прогнозує 3D-форму об'єкта на базі його двовимірного зображення. Система DIB-R формує тривимірні моделі з урахуванням освітлення, текстури та глибини. Зараз це триває менше ніж 100 мілісекунд.

DIBR

Назва DIB-R розшифровується як диференційований інтерполяційний рендерер, тобто він отримує 2D-картинку і зіставляє її зі своїм тривимірним «розумінням» світу — подібно до того, як це роблять люди.

Дослідники Nvidia вважають, що їхня розробка матиме значний вплив на галузь робототехніки. Адже автономні роботи мають добре розуміти й оцінювати середовище, щоб ефективно і безпечно взаємодіяти з ним. DIB-R може покращити це глибинне сприйняття світу.

allsup

Зараз дослідники Nvidia хочуть розвивати DIB-R і давати йому складніші завдання, аби створювати 3D-моделі для декількох об'єктів або цілих сцен.

В майбутньому розробники сподіваються удосконалити ШІ, щоб він став повноцінним інструментом візуалізації для віртуальної реальності. Це дозволить перетворювати фотографії на тривимірні світи, а такі потужності як мінімум вплинуть на технології типу Google Maps та open-world-ігри на кшталт Skyrim і Grand Theft Auto.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація