(Оновлено) Apple просить співробітників повернутись в офіси у вересні

1 хв. читання

7.06: Як повідомляє The Verge, співробітники Apple проти того, щоб повертатися в офіс і змінювати графік. Вони вже надіслали звернення до Тіма Кука, де просять про гнучкий режим: щоб самим визначати, коли з'являтися в офісі, а коли залишитись вдома. Зазначається, що без такої гнучкості певним співробітникам доведеться обирати між родиною і роботою, а деякі фахівці вже звільнились через це.

3.06: Apple просить співробітників повернутись у вересні в офіс та працювати з нього хоча б три дні на тиждень. Про це написав в середу написав Тім Кук у внутрішній розсилці компанії, також він закликав усіх співробітників вакцинуватись.

Восени більшості спеціалістів Apple запропонують приходити в офіс у понеділки, вівторки й четверги, а дистанційно працювати можна буде у середи й п'ятниці. Деяким командам все ж потрібно буде з'являтися в офісі чотири або п'ять разів на тиждень — залежно від специфіки роботи.

У листі зазначено, що Apple дозволить співробітникам працювати суто дистанційно до двох тижнів на рік, аби «бути поруч з родиною та близькими, змінити середовище, розібратись з несподіваними поїздками абощо». Такий режим треба буде узгоджувати з менеджерами заздалегідь.

Ставлення Apple до дистанційної роботи дещо відрізняється від інших технологічних корпорацій. Наприклад, у Google заявляли, що 20% співробітників зможуть завжди працювати дому. Марк Цукерберг також зазначав, що майбутнє за дистанційною роботою і на неї можна буде перейти з дозволу керівників.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація