OpenAI оновила ШІ Codex, що перетворює англійську мову на код

1 хв. читання

Компанія OpenAI випустила оновлений інструмент машинного навчання Codex, він перетворює фрази англійською мовою на код. Це подібно на модель машинного навчання GPT-3, але натреновану на мільйонах рядків коду з GitHub.

У прикладах OpenAI показує, як можна створити прості сайти чи ігри за допомогою запитів на кшталт «створити сторінку з боковим меню і заголовком нагорі». Codex може перетворити такі фрази у код різними мовами: є підтримка JavaScript, Go, Perl, PHP, Ruby, Swift і TypeScript, та найкраще він працює з Python.

openai-ship

Хоча результат не завжди точний, це все одно може знизити бар'єр для початківців і допомогти професійним розробникам з рутинними завданнями. В компанії розглядають Codex як «інструмент для збільшення кількості програмістів». Щоб отримати доступ до Codex, потрібно записатись у список очікування.

У червні Microsoft представила інструмент GitHub Copilot, що підказує розробникам, який код писати далі та використовує модель машинного навчання Codex. Він працює у редакторі Visual Studio і через GitHub Codespaces.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.8K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація