OpenAI випустила API для універсальних моделей штучного інтелекту

1 хв. читання

OpenAI випустила свій перший комерційний продукт, вона надаватиме доступ до універсальних моделей штучного інтелекту через API. Зараз є лише закрита бета-версія технології, компанії використовують API у застосунках для семантичного пошуку, аналізу тональності тексту, модерації контенту тощо.

Зазвичай моделі штучного інтелекту мають конкретне призначення, але цей API надає універсальний інтерфейс «text in, text out», який може бути корисним для багатьох задач. Зараз він працює лише з англійською мовою.

Можна надати API фрагмент тексту і він спробує його завершити на базі заданого шаблону. Інтерфейс можна удосконалювати й навчати за допомогою наборів з прикладами або через зворотний зв'язок з користувачами.

Онлайн-платформа Quizlet використовує інтерфейс OpenAI, щоб автоматично створювати приклади вживання словникових слів у реченнях. Reddit за допомогою API досліджує модерацію контенту, а Casetext покращує семантичний пошук. Хмарна платформа MessageBird розробляє автоматизовані граматичні інструменти і досліджує прогнозування тексту.

OpenAI створили у 2015 році Ілон Маск та Сем Альтман, колишній президент Y Combinator. Вони займаються дослідженням і розробкою штучного інтелекту. У компанії кажуть, що випустили API лише в закритій бета-версії, адже є небезпека, що інструментом зловживатимуть, наприклад, для поширення спаму. Водночас у компанії визнають, що не зможуть передбачити всі можливі наслідки та способи використання цієї технології.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація