Oracle і Walmart все ж придбають частину TikTok

1 хв. читання

20 вересня Дональд Трамп схвалив угоду між Oracle і TikTok, повідомляє видання Bloomberg. Oracle стане технологічним партнером TikTok і керуватиме сервісом в США. Компанія каже, що ізолює застосунок та подбає про безпеку даних американських користувачів.

Oracle планує придбати 12,5% акцій, вона отримає доступ до коду й оновлень сервісу — щоб переконатись у захищеності й безпеці застосунку. Також частину бізнесу хоче придбати компанія Walmart Inc. Вона отримає 7,5% акцій і CEO Walmart буде у раді директорів новоствореної компанії TikTok Global. Загалом 4 з 5 її директорів будуть американцями. Штаб-квартира TikTok Global розташується у США і в країні обіцяють створити 25 тисяч робочих місць, пише Bloomberg.

ByteDance, батьківська компанія TikTok, володітиме 80% бізнесу і продовжить керувати основним алгоритмом (водночас 40% ByteDance належить американським інвесторам).

Також у США на тиждень перенесли блокування TikTok у каталогах Apple і Google. Воно мало відбутись 20 вересня, та Міністерство торгівлі США відклало цю заборону до 27 вересня.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.8K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація