На початку року користувачі витратили рекордну суму на застосунки

1 хв. читання

На початку цього року витрати на застосунки досягли нового рекорду. За даними App Annie, у першому кварталі 2021 року користувачі витратили 32 мільярди доларів на програми для iOS і Android. Це на 40% більше, ніж у першому кварталі 2020 року, та й загалом найбільший показник за всю історію.

Screenshot-6

На iOS користувачі витратили 21 мільярд доларів, а на Android — 11 мільярдів. Для обох магазинів це зростання на 40%, однак типи найпопулярніших застосунків відрізняються. У Google Play витрати найбільше зросли для ігор, соцмереж та розважальних програм (у порівнянні з попереднім кварталом). Для iOS — це категорії ігор, програм для фото й відео та розважальні застосунки.

Витрати на ігри у першому кварталі досягнули 22 мільярдів доларів: 13 мільярдів пішло на iOS (що на 30% більше, ніж торік), а 9 мільярдів — на Android (35% зростання). Загалом геймери завантажують близько мільярда ігор щотижня. Screenshot-4

Найбільше користувачі витрачаються на YouTube, TikTok і Tinder. Screenshot-5

Якщо ж говорити про кількість завантажень, то у Google Play цей показник зріс найбільше для соцмереж, інструментів та фінансів. Помітно зросли завантаження програм для погоди (40%) та побачень (35%). В iOS — це ігри, фінанси та соціальна взаємодія, також на 25% зросла кількість завантажень програм для фітнесу та здоров'я.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.8K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація