Oracle передасть розробку Java EE Eclipse Foundation

1 хв. читання

Oracle опублікувала план передачі Java EE (Java Platform Enterprise Edition) в руки спільноти для подальшої незалежної розробки. Проектом керуватиме Eclipse Foundation, який займається розвитком платформи для створення інтегрованих середовищ розробки та різних проектів на Java. Ініціативу Oracle підтримали IBM і Red Hat, які є найактивнішими учасниками розробки Java EE.

Технології Java EE, які належать Oracle, будуть переліцензовані. Всі майнові права на технології будуть передані Eclipse Foundation. Незалежний проект планується поширювати під новим брендом, тобто замість Java EE буде вибрано інше ім'я, але пакети javax і певні специфікації та компоненти збережуть свої назви.

Передача розробки Java EE під крило Eclipse Foundation дозволить оптимізувати процеси розробки, реалізувати більш гнучку модель ліцензування та зробити прозорим і відкритим процес прийняття рішень. Більш відкритий процес розробки, що не залежить від одного постачальника, дозволить залучити до роботи нових учасників і прискорить просування інновацій в Java EE. При цьому Oracle продовжить участь в розробці та збереже всі поточні зобов'язання перед розробниками, користувачами, клієнтами, партнерами, учасниками розробки й ліцензіатами.

Codeguida 8.3K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація