Oracle пропонує перейти з CentOS на Oracle Linux

1 хв. читання

Минулого тижня Red Hat заявила, що більше не розвиватиме проєкт CentOS, а замість нього з'явиться CentOS Stream. Він виходитиме перед релізами RHEL і буде upstream-збіркою: тобто тут тестуватимуть пакети й оновлення до того, як вони з'являться у релізах RHEL. Звичайний варіант CentOS був downstream-збіркою, тобто формувався з готових і стабільних релізів.

Гілка CentOS 7 буде супроводжуватись до 2024 року, а оновлення для CentOS 8 не випускатимуть після 31 грудня 2021 року (хоча планувалось оновлювати цю версію до 2029 року).

Спільнота не надто зраділа таким змінам, а співзасновник CentOS вирішив створити свій дистрибутив, який продовжував би ідею класичного CentOS. Проєкт назвали Rocky Linux (на честь Rocky McGough, іншого співзасновника CentOS), він має цілком підтримуватись спільнотою і зараз триває формування команди.

На тлі цих новин Oracle пропонує перейти з CentOS на Oracle Linux, компанія опублікувала скрипт для прямої міграції (підтримуються версії CentOS 6, 7 і 8). Він автоматично замінить специфічні для CentOS пакети на еквівалентні варіанти в Oracle Linux. Інструкція для переходу є в репозиторії на GitHub.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація