Oracle стане партнером TikTok у США

1 хв. читання

ByteDance — батьківська компанія TikTok — відмовилась продавати свій сервіс Microsoft, яка раніше хотіла придбати бізнес TikTok у США, Канаді й Новій Зеландії.

Водночас ByteDance обрала компанію Oracle як «надійного технологічного партнера», повідомляють The Wall Street Journal і Financial Times. У цьому випадку йдеться не про безпосередню купівлю TikTok, натомість Oracle допомагатиме керувати сервісом і даними користувачів США за допомогою своїх хмарних технологій.

Як пише агентство Reuters, нещодавно в Китаї з'явився закон про регулювання експорту технологій. Імовірно, що через нього не відбулася угода між Microsoft і ByteDance. Зазначається, що Китай радше б закрив TikTok у США, аніж допустив би його примусовий продаж.

Нагадаємо, що TikTok у США можуть заборонити, адже уряд непокоїться щодо конфіденційності застосунку і безпеку даних американських користувачів. Раніше Дональд Трамп заявляв, що заблокує сервіс, якщо його не придбає американська компанія, яка зробить TikTok достатньо захищеним.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація