ОС Fuchsia тестуватимуть співробітники Google

1 хв. читання

Операційна система Fuchsia перейшла на стадію внутрішнього тестування — dogfood. Це означає, що нею користуватимуться співробітники Google, які не займалися розробкою ОС. Після цього має початись випуск альфа- і бета-версій системи.

Перехід на інший етап тестування підтверджують останні зміни в коді (1; 2; 3). У систему керування оновленнями Omaha (в якій також тестують Chrome і Chrome OS) додали компонент fuchsia.cobalt.SystemDataUpdater та інструкції щодо переходу на нову гілку dogfood-release.

fuchsia-code-change-dogfood

Також згадуються два посилання, пов'язані з оновленнями:

  • fuchsia-updates.googleusercontent.com;
  • arm64.dogfood-release.astro.fuchsia.com.

У другому з них вказується Astro — кодова назва пристроїв Google Nest Hub, які, вочевидь, є прототипами для тестування ОС. Загалом вона має бути універсальною і працювати на різних видах пристроїв: ноутбуках, настільних комп'ютерах, планшетах, телефонах, роутерах, розумних екранах тощо.

Видання 9to5Google зазначає, що попередні етапи перевірки Fuchsia — fishfood і teamfood — тривали близько чотирьох і шести місяців. Імовірно, це тестування не буде швидшим і закінчиться мінімум у другій половині року.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.8K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація