Підрядники Google прослуховують записи з Assistant

1 хв. читання

Пристрої Google Home можуть надсилати записи голосу підрядникам Google, повідомляє бельгійська телекомпанія VRT News. Йдеться не лише про звернення до помічника, а й просто про розмови поруч з ним. Ці записи прослуховуються спеціалістами, які працюють на Google.

У VRT за допомогою інформатора змогли прослухати декілька таких записів голландських та бельгійських користувачів Google Home. Деякі з них навіть не промовляли слів «Hey Google», що мають активувати пристрій.

Інформатор VRT раніше працював субпідрядником в Google — розшифровував аудіофайли, щоб удосконалити технології розпізнавання голосу. Він розповів, що субпідрядники Google повинні ретельно описувати файли, — вказувати дані про особу на записі та її приблизний вік.

Компанія намагається робити записи анонімними перед тим, як надсилати їх підрядникам. Однак в самих файлах є достатньо приватної інформації: адреси, імена, записи розмов, бійок тощо. При цьому немає інструкцій щодо того, як діяти, коли користувачі на записі опинились в екстреній ситуації.

Працівники VRT чули лише голландських та бельгійських користувачів, однак інформатор показав платформу, де є записи з усього світу. Тож імовірно, що таких підрядників теж багато.

VRT кажуть, що в Умовах використання Google Home не вказано, що записи можуть прослуховувати інші люди. Натомість Google відповів, що використовує 0,2% аудіозаписів для покращення технології розпізнавання голосу.

Codeguida 8.2K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація