ПК на Windows з чіпами Snapdragon отримають підтримку 64-розрядних застосунків

1 хв. читання

У минулому році Microsoft вразила фанів Windows новими комп'ютерами на базі мобільних процесорів ARM. Наразі їх хочуть покращити, впровадивши підтримку 64-розрядних застосунків.

Генеральний менеджер компанії для Windows Ерін Чаппі сказав, що він оголосить SDK для ARM64 застосунків на конференції для розробників, яку Microsoft проведе цього року на початку травня в Сіетлі.

Це нововведення повинно забезпечити більшу стабільність, ефективність та безпеку цих ПК для популярних застосунків для Windows, які пропонують 64-бітні версії, а також розширити підтримку для більш широкого кола програмного забезпечення. Новий SDK дозволить розробникам перекомпілювати програми Windows Store, а також стандартні настільні програми для чіпів Snapdragon, які також підтримують телефони Android.

Нам залишається лише спостерігати чи вони справді це зроблять. На ринку ще немає навіть комп'ютерів на базі ARM, і ми поки не знаємо, наскільки добре вони будуть продаватися. Але при підтримці 64-бітових застосунків ці пристрої стають набагато більш універсальними, й наближаються до того, щоб замінити традиційні ноутбуки.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація