Популярність Raspberry Pi зросла під час карантину

1 хв. читання

У березні Raspberry Pi Foundation реалізувала 640 000 пристроїв, це другий за кількістю продажів місяць з моменту запуску у 2012 році. Голова організації Ібен Аптон вважає, що популярність комп'ютерів так зросла, тому що їх зручно використовувати для навчання і роботи під час карантину.

У деякі дні минулого місяця до дзеркала ОС Raspbian Raspberry Pi звертались з 90 000 унікальних IP-адрес. У березні 2019 року їх налічувалось 58 000.

Аптон також зазначив, що дедалі більше організацій цікавить використання Raspberry Pi для апаратів штучної вентиляції легень (які потрібні хворим на коронавірус). В Колумбії планують тестувати такий пристрій, створений каліфорнійським інженером Марком Маскорро.

Він нещодавно виклав на GitHub специфікації та код своєї розробки. Конструкція складається з комп'ютерів Raspberry Pi та компонентів, що продаються у звичайних магазинах автозапчастин. Дослідник також опублікував відео, де прототип застосовується на моделі людських легенів.

Апарат функціонує через Raspberry Pi та мікроконтролер Arduino і може працювати близько години на акумуляторі. BBC зазначає, що цей апарат спочатку тестуватимуть на штучних легенях і тваринах, а перевіряти пристрій на людях почнуть у травні.

Поки невідомо, скільки комп'ютерів Raspberry Pi може знадобитись для цієї ініціативи. Однак виробництво планують розширити: якщо за перший квартал створили 192 000 пристроїв Raspberry Pi Zero, то у другому кварталі їх буде 250 000.

Codeguida 8.2K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація