Росіяни представили "власну" ОСь

1 хв. читання

Дочірня компанія держкорпорації Ростех, "Національний центр інформатизації" (НЦІ), представила вітчизняну операційну систему "ОСь" (OS-RT), яка позиціонується як "Російське ІТ-рішення, яке в майбутньому стане повноцінною заміною західним аналогам". Звучить досить дивно з урахуванням того, що дистрибутив "ОСь" побудовано на основі перезбірки пакетної бази проектів CentOS і Fedora, що контролюються і засновані на розробках американської корпорації Red Hat.

До складу розроблюваного комплексу входять два пакети програмних продуктів: «ОСь.Офісна» та «ОСь.Серверна». Проект створюється для комплексної автоматизації робочих місць та ІТ-інфраструктури організацій і підприємств.

Дистрибутив доступний для вільного завантаження і може бути протестований в Live-режимі. Робочий стіл засновано на оточенні Xfce. До складу входить офісний пакет LibreOffice 5.2.6, графічний редактор GIMP 2.8.16, векторний редактор Inkscape 0.91, система 3D-моделювання Blender 2.76, програми перегляду зображень і документів. В якості браузера пропонується Firefox, а в якості поштового клієнта - Thunderbird.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація