Розробники Chrome пропонують технологію Privacy Sandbox

1 хв. читання

Розробники Google Chrome пропонують досягти компромісу між конфіденційністю користувачів і бажанням рекламодавців відстежувати запити аудиторії. Нова технологія отримала назву Privacy Sandbox. Компанія планує застосовувати її в Chrome і хоче, щоб цю практику перейняли інші браузери.

Ідея в тому, що з новими API браузерів рекламодавці зможуть таргетувати оголошення, але не матимуть доступу до конфіденційних даних. Користувачі будуть ділитися за групами та категоріями, відповідно до своїх запитів і зацікавлень. Ця інформація буде корисна для рекламодавців і водночас не порушуватиметься анонімність людей.

Також браузер обмежуватиме дані, які можна використовувати для ідентифікації. Цей метод називатиметься Privacy Budget. Якщо кількість звернень до API перевищує ліміт і є загроза порушення конфіденційності, подальший доступ до певних API блокуватиметься.

Практика показує, що просто забороняти рекламодавцям відстежувати дані неефективно. Блокування сооkіе-файлів спричинило поширення інших технік відстеження. Наприклад, ідентифікацію користувачів за специфічними налаштуваннями (шрифтами, режимами шифрування тощо) і особливостями обладнання (екранним розширенням).

Google заявив, що блокування cookies для збереження конфіденційності — зрозумілий крок. Однак більшість сайтів залежать від реклами, а найбільше прибутку дають цільові оголошення. За словами дослідників Google, забрати цю можливість означає позбавити рекламодавців до 52% прибутку. Тому Privacy Sandbox може стати тим компромісом, який збереже конфіденційність і не зашкодить рекламній індустрії.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.8K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація