Ще одну фірму звинувачують у допомозі зламати iPhone

1 хв. читання

Досі тривають суперечки щодо ізраїльської фірми NSO Group, яка торгувала шпигунським програмним забезпеченням, тим часом інша, менш відома ізраїльська фірма того ж напрямку, також, мабуть, допомагає зламати телефони iPhone по всьому світу.

Reuters повідомляє, що компанія менша за NSO Group компанія QuaDream теж може похвалитися подібними можливостями для зламу. Серед її співзасновників два колишніх співробітники NSO. Вона розташована у Тель-Авіві, і не дуже відома американській пресі, що аж ніяк не заважає їй експлуатувати багато з тих же вразливостей у програмному забезпеченні Apple, що й NSO, щоб допомогти своїм клієнтам зламувати iPhone.

Повідомляється, що QuaDream продає експлойт «zero-click» — підступний кібернапад, який може непомітно скомпрометувати телефони без будь-якого фішингу. Вважається, що цей експлойт, який названо REIGN, майже ідентичний до FORCEDENTRY від NSO, який, за словами дослідників Google, вважається «одним із найскладніших технічних експлойтів» в історії.

Reuters пише, що REIGN може отримати контроль над смартфоном, включно з переглядом повідомлень у WhatsApp, Telegram і Signal, електронних листів, світлин, текстів і контактів. Про це йшлося у брошурах за 2019 та 2020 роки, які були переглянуті Reuters. REIGN «Premium Collection» включав «записи викликів у реальному часі», «активацію передньої й задньої камер» та «активацію мікрофона».

Про клієнтську базу QuaDream достеменно не відомо, але Reuters повідомляє про роботу компанії від імені урядів Саудівської Аравії, Мексики та Сінгапуру. Також, можливо, відбувалася співпраця з урядом Індонезії.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація