Що нового в останній версії Android Studio

1 хв. читання

Google опублікував Android Studio 4.1, останню версію середовища для розробки Android-застосунків. Попередній важливий реліз, 4.0, виходив у травні, ми писали про нього ось тут.

Що нового в Android Studio 4.1

Емулятор Android тепер запускається одразу з Android Studio. Нагадаємо, раніше в емуляторі покращили підтримку пристроїв-складалок, тепер тут враховуються кут повороту та зміни розташування пристрою.

emulator-tool-window

Новий Database Inspector, з яким легше перевіряти й змінювати бази даних одразу в активному застосунку. Щоб почати, розгорніть застосунок на пристрої з API 26 або вище та оберіть: View > Tool Windows > Database Inspector.

database-inspector

Покращена підтримка моделей TensorFlow Lite, можна імпортувати файли .tflite напряму і використовувати їх у своїх проєктах. Android Studio генерує прості класи тож можна запускати моделі з меншими обсягами коду і кращою безпекою типів.

import-tf-lite-model

У профілювальнику пам'яті Android Studio тепер є Native Memory Profiler. Він призначений для застосунків, що розгорнуті на фізичних пристроях з Android 10 або новішими версіями. Native Memory Profiler відстежує дані про розподіл пам'яті у нативному коді та допомагає покращити продуктивність.

native_memory_profiler.png

Серед інших оновлень: шаблони у вікні нового проєкту тепер підтримують компоненти Material Design, з'явилась підтримка Dagger-навігації, поліпшений UI System Trace. Також для цього релізу команда виправила 2370 багів та закрила 275 загальнодоступних issues. Детальніше про Android Studio 4.1 можна прочитати на сторінці релізу.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.8K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація