Google оновив інструменти для Android-розробників

1 хв. читання

На конференції Android Dev Summit 2019 Google представив серію оновлень для інструментів Android-розробників. Зокрема вийшла попередня версія Jetpack Compose Developer та останній випуск інтегрованого середовища Android Studio 4.0 Canary.

Набір програмних компонентів Android Jetpack можна розглядати як своєрідного нащадка Support Library. Він допомагає підтримувати нові функції Android і спрощує роботу розробників (наприклад, позбавляє від написання стандартного коду). За словами Google, зараз Jetpack використовується у 84% з 10 000 найпопулярніших застосунків Play Store.

Серед нових функцій Jetpack:

  • підтримка Viewbinding — інструменту, який полегшує написання коду для взаємодії з view (не потрібно використовувати findViewById() чи обробники анотацій);
  • Benchmarking, який спрощує оцінку продуктивності застосунків;
  • бібліотека з відкритим вихідним кодом CameraX, котра має полегшити розробку камер на різних пристроях Android. Її бета-версія вийде у грудні цього року.

Також Google відкрив доступ до ранньої версії Jetpack Compose Developer Preview. Скористатись ним можна, якщо завантажити останню версію Android Studio Canary. У середовищі є live preview, функція заповнення коду (code completion), зразки Compose-застосунків, motion-редактор, повна підтримка KTS-файлів та live-шаблонів Kotlin. Бета-версія Jetpack Compose має вийти вже наступного року.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 3.9K
Приєднався: 11 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація