Що нового у бета-версії Chrome 76

1 хв. читання

Вийшла бета-версія Chrome 76, у якій з'явилися кілька важливих оновлень. Наприклад, Flash тепер блокується за замовчуванням, а сайтам складніше визначити, коли користувач в режимі Incognito хоче безкоштовно читати платні матеріали.

Протягом останніх десяти років Google заохочував сайти переходити з Flash на безпечніший і швидший HTML5. Наприкінці 2016 року Chrome заблокував фонові елементи Flash і поставив HTML5 за замовчуванням. В липні 2017 Adobe сказала, що припинить підтримувати Flash, а Google пообіцяв видалити плагін з браузера до кінця 2020 року.

Бета-версія Chrome 76 блокує Flash у браузері за замовчуванням. Користувачі ще можуть змінити це через chrome://settings/content/flash і так буде ще у декількох наступних релізах.

chrome-76-flash

Багато ресурсів, зокрема ЗМІ, мають платний доступ та обмежену кількість безкоштовних матеріалів. Ці сайти зазвичай відстежують тих, хто через режим інкогніто намагається обійти ліміти. У Chrome 76 платним ресурсам буде складніше це робити: в браузері діє API-інтерфейс FileSystem, який не дозволяє використовувати індикатор detect private mode.

Також у Chrome 76 можна завантажувати Progressive Web Apps одразу з омнібокса. Для цього у рядок додали знак +, розташований поруч із зірочкою для закладок.

chrome-76-pwa

Починаючи від версії 76, будуть частіше перевірятись оновлення PWA. Збережені WebAPK дозволяють застосункам з'являтись на панелі запуску й у налаштуваннях Android. Водночас браузер шукає оновлення маніфестів щодня, а не кожні 3 дні, як раніше.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.6K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: рядків, lyrics linux, html5 api