Система авторизації через Apple ID стане обов’язковою

1 хв. читання

На конференції WWDC 2019 Apple представила систему авторизації на сторонніх сервісах за допомогою Apple ID. Нова функція дасть користувачам приховувати свої дані й авторизуватися анонімно.

Там, де для входу потрібна електронна пошта, система генеруватиме випадкову адресу. З неї Apple надсилатиме всі листи на справжню скриньку користувача в iCloud. Список сайтів, що підтримуватимуть нову функцію, компанія поки не вказала.

Також в App Store з'явилися нові правила для розробників. Якщо застосунок пропонує авторизацію через облікові записи Google, Facebook та інші сервіси, повинна бути і авторизація через Apple. Це правило почне діяти пізніше цього року.

Цікаво, що Apple Inc просить розробників розташувати кнопку авторизації через Apple над кнопками конкурентів: Google, Facebook та інших. Не секрет, що користувачі часто обирають найвищу опцію в застосунках лише тому, що вона перша.

Видання Reuters підкреслює, що ця пропозиція App Store — порада, а не формальна вимога. Однак багато розробників слухняно виконують такі рекомендації, щоб точно пройти перевірку й опублікувати програму. За таких умов радити розробникам ставити кнопку Apple найвище — ризикований крок для компанії, яка вже привернула увагу антимонопольних органів.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація