США відклали санкції щодо Huawei ще на 90 днів

1 хв. читання

США ще раз відтермінували повну заборону на ведення бізнесу з Huawei. У травні, після занесення компанії у чорний список, компанії вже давали тимчасову ліцензію для підтримки продуктів. Вона діяла 90 днів (до 19 серпня), тепер її продовжили до 19 листопада.

Міністерство торгівлі США пояснює таке рішення тим, що не всі комунікаційні компанії встигли перейти на нові технології. Особливо це стосується невеликих підприємств, розташованих у сільській місцевості, які залежать від доступних китайських продуктів і мережевого обладнання. Тож влада дає їм більше часу, щоб знайти альтернативи й перебудувати бізнес.

Також міністр торгівлі США Вілбур Рос (Wilbur Ross) сказав, що до чорного списку додаються ще 46 дочірніх компаній Huawei. Тепер у цьому списку вже понад 100 компаній і це ускладнюватиме подальшу взаємодію США і Huawei.

Раніше великі технологічні гравці розірвали угоди з Huawei та обмежили доступ до своїх продуктів і компонентів, зокрема до операційної системи Android та процесорів Intel. Натомість Huawei цього місяця представила власну операційну систему — HarmonyOS.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація