Німеччина відмовиться або від Huawei, або від звітів розвідки США

1 хв. читання

Сполучені Штати закликають уряд Німеччини відмовитись від співпраці з Huawei. Інакше США будуть змушені обмежити доступ до інформації від американської розвідки, повідомляє The Wall Street Journal.

Нагадаємо, що Штати звинуватили Huawei у шпіонажі на користь китайського уряду. Сама ж компанія неодноразово заперечувала це і вказувала, що доказів у США замало. Адміністрація Трампа думки все ж не змінила і досі вважає Huawei ненадійним партнером, з яким Німеччині не варто мати справи.

Якщо Huawei працюватиме в Німеччині над інфраструктурою 5G, то країна не буде отримувати всієї секретної інформації від американського уряду. Таке попередження написав у листі до німецьких посадовців посол США Річард Гренел (Richard Grenell).

Минулого тижня німецький міністр економіки Петер Альтмайєр (Peter Altmaier) розповідав, що повністю забороняти діяльність Huawei поки ніхто не збирається. Натомість уряд оновить закони, які б повністю убезпечили інфраструктуру 5G. Нещодавно про подібні наміри оголошувала і Європейська комісія з питань цифрових технологій.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація