FreeTube - перегляд YouTube без реклами

FreeTube - перегляд YouTube без реклами
1 хв. читання

FreeTube - це конфіденційно-орієнтований клієнт з відкритим кодом для перегляду відео на YouTube.

Написаний на базі Node.js / Electron. В стандартних налаштуваннях використовує випадковий проксі-сервер Invidious, що запобігає відслудковуванню користувача і формуванню персоналізованих списків. Метод підключення та провайдер може бути вибраний вручну, якщо така потреба є. Кожен може стати таким провайдером, якщо сервер відповідає певним умовам.

Окрім того, що ретрансляція відео FreeTube не містить реклами, клієнт працює у режимі створення локальних підписок, плейлистів, вподобань, які за потреби можна експортувати в JSON чи XML на інший пристрій без участі третіх сторін. Такий підхід дозволяє переглядати виключно той контент, який подобається саме вам, і ніхто не матиме доступу до ваших персональних колекцій.

Серед функцій - гнучкі налаштування інтерфейсу, зручне завантаження відео, аудіо та субтитрів локально у різній якості, щоправда максимальна якість такого відео обмежена 1080p / 60fps, чого в принципі достатньо для колекції "в дорогу" де немає Інтернет. Якщо ж є потреба зберігати оригінальні відео, варто звернути увагу на утиліту yt-dlp, можливості якої - тема для окремого матеріалу.

Клієнт орієнтований в першу чергу на десктоп, може працювати в різних операційних системах та архітектурах. Для встановлення в Linux - доступні готові пакети deb, rpm, appimage, flatpak та інші; також є готові збірки останніх версій для Windows і MacOS.

Завантажити FreeTube можна на офіційному сайті: https://freetubeapp.io

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
p.s. 564
Приєднався: 4 місяці тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація