У Google Cloud тепер є власний сервіс для перенесення баз даних

1 хв. читання
13 листопада 2020

Команда Google Cloud представила новий сервіс для міграції баз даних (Database Migration Service, або DMS). Він дозволяє за декілька кліків перенести бази даних з MySQL, PostgreSQL і SQL Server на Cloud SQL. Сам інструмент є безсерверним.

Поки що DMS працює у попередній версії. Сервіс підтримує self-hosted бази даних MySQL: локальні (on-premise), хмарні та ті, якими керують з інших хмар. Підтримка PostgreSQL діє лише для обмеженого кола клієнтів, а SQL Server має з'явитись найближчим часом. Міграція на Cloud SQL безкоштовна, але може знадобитись оплата за мережу.

Screenshot-72

За прогнозами Gartner, у 2022 році 75% усіх баз даних працюватимуть в хмарі. У Google кажуть, що цифрова трансформація компаній зараз пожвавішала, але бази даних переносяться різними темпами. Проблеми виникають через мережеві з'єднання, документацію і складність процесу загалом.

Тому ця DMS допомагає автоматизувати документацію та має власний механізм реплікації баз даних. Він працює з міграціями і від інших хмарних провайдерів, і на локальному рівні. Детальніше про цю технологію можна дізнатись в описі Google.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація