У перший тиждень прийому Bitcoin, Вікіпедія отримала пожертвувань на $140 000

1 хв. читання

Наприкінці липня, Вікіпедія оголосила, що вона буде приймати пожертвування в валюті Bitcoin. У перший тиждень прийому Bitcoin, Вікіпедія отримала пожертвувань на $ 140 000, відповідно до Coinbase.

CoinDesk, відстежує Bitcoin та інші альтернативи, цифрові валюти віщує новину як припущення, що "цифрові валютні пожертвування стійкі, завдяки комбінації податкових пільг та економії на ціні транзакцій." Я трохи більш скептичний до цього, але без сумніву пожертвування вітаються у Вікіпедії.

Як повідомлялося раніше в TechCrunch, Фонд Вікімедіа - компанія засновник Вікіпедії - не має наміру зберігати Bitcoin, замість цього біткоін конвертується в долари, в момент пожертвування. TechCrunch також зазначив, що Фонд залучив $18,7 млн ​​в минулому році, що робить ці $140 000 меншими, ніж один відсоток від всієї суми. Але один відсоток на тиждень, може скласти гарну картину, за умови, що біткоін пожертвування і надалі продовжуватимуться.

Coinbase не стягує некомерційних операційні витрати.

Так, що ми повинні очікувати відносно пожертв у Вікіпедії? Те, що вони сповільняться. Як ми це знаємо? Bitcoin продажі в Overstock.com сповільнилися після початкового сплеску. Тим не менш, біткоін пожертвування в Вікіпедії можуть додати відчутний відсоток фінансів для батьківської групи.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація