Canonical повертає підтримку 32-бітних пакетів для Ubuntu Linux

1 хв. читання

Минулого тижня Ubuntu заявила, що більше не буде підтримувати 32-бітні застосунки — від наступного випуску і назавжди. Однак спільнота геймерів не дуже добре сприйняла це рішення. Розробники відеоігор Valve сказали, що взагалі відмовляться від підтримки Ubuntu в Steam.

У відповідь компанія Canonical (виробник Ubuntu) змінила свої плани: повністю підтримка 32-бітних пакетів не зникне, її матимуть окремі 32-бітні пакети i386 для версій Ubuntu 19.10 і 20.04 LTS. Тож геймери зможуть запускати старі застосунки на нових версіях Ubuntu.

У своєму блозі Canonical пише, що обговорення підтримки 32-бітної архітектури триває з 2014 року. «Однак жодного разу не виникало таких пристрастей, як зараз», тож компанія просто не підозрювала про можливу негативну реакцію спільноти.

Розробники Ubuntu попереджають, що ПЗ ще тестується і його запуск дещо ризикований. Оскільки 32-розрядним пакетам x86 приділяється менше уваги, можуть виникати помилки. Однак це все одно гарна новина для користувачів, які не втратять свої ігрові бібліотеки Steam.

Codeguida 8.2K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація