Вийшла Jetpack-бібліотека для застосунків Android Auto

1 хв. читання

Google випускає нові версії Android щороку та регулярно змінює вимоги до API у Google Play. Тож, щоб полегшити життя розробникам, існує набір додаткових бібліотек Android Jetpack. Тут зібрані бібліотеки для сумісності та для розробки застосунків, одна з яких — нова Android for Cars App Library.

Бета-версія бібліотеки Android for Cars вийшла ще у жовтні 2020 року. Так сторонні розробники змогли створювати й тестувати власні програми (для навігації, паркування, зарядки тощо) на платформі Android Auto. У грудні Google дозволив публікувати застосунки Android Auto, що використовували цю бібліотеку.

Наприкінці січня стало відомо, що бібліотеку Android for Cars переносять в Android Jetpack. Тепер її можна знайти там як androidx.car.app 1.0.0-beta01. Це перша версія бібліотеки, котра раніше мала закритий код, вона працює на пристроях з Android Auto 6.1 і пізнішими версіями. Тут збереглись всі функції старої бібліотеки і є кілька нових (наприклад, GridTemplate).

Screen-Shot-2021-02-26-at-1-06-08-PM

Також Google оновив інструкції для розробників та дизайн-рекомендації для нової бібліотеки. Від старої версії компанія відмовиться 1 вересня цього року. У компанії кажуть, що перенести застосунки Android Auto на нову бібліотеку в Jetpack досить легко: для цього треба змінити простір імен (namespace) і налаштувати кілька викликів API.

У виданні XDA-developers також помітили, що розробники готують новий Screen Extension API. Він допоможе створювати застосунки для пристроїв з кількома екранами і пристроів-складачок, та поки API позначений як експериментальний.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: c# where linq, --ignore-platform, 1 auto