Використання DevOps зросло майже вдвічі за останні 5 років

1 хв. читання

Компанія RedGate Software опублікувала нове дослідження про прийняття DevOps і те, як вплинув Covid-19 на галузь IT та DevOps-команди. Для цього автори провели опитування серед 3200 організацій.

П'ять років тому, під час першого дослідження, DevOps-підхід реалізували 47% опитаних. Зараз майже три чверті компаній, 74%, використовують DevOps у тій чи іншій формі, а застосування міжплатформових баз даних помітно зростає.

Screenshot-1

Автори зазначають, що є чітка кореляція між поширенням DevOps і ефективністю доставлення ПЗ. Високопродуктивні компанії можуть випускати оновлення для застосунків і баз даних швидше, частіше і з меншою кількістю помилок.

Найбільше DevOps розгортають у галузях технологій, страхування, фінансів і медіа. Однак в кожному секторі понад 60% респондентів заявили про певний рівень використання DevOps.

Screenshot-3

Криза мало вплинула на продуктивність IT: 43% компаній розвивались краще, ніж очікували, у 13% нічого не змінилось, у 9% відчули спад.

80% опитаних вважають, що дистанційний режим залишиться надовго, а 63% погоджуються, що він добре вплинув на продуктивність.

Основними проблемами вважають відсутність автоматизації у процесах релізу (41%) і застарілий код у застосунках (39%). З усім дослідженням можна ознайомитись за посиланням.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація