Atlassian випустила нові інструменти для DevOps-команд

1 хв. читання

Atlassian випустила пакет оновлень для DevOps і покращила інтеграцію Jira Software Cloud з Bitbucket Cloud, GitHub і GitLab. Основне призначення нових функцій — спростити командну роботу, відстеження помилок та оновлення проєктів.

Annotation-2020-06-01-172100

Здебільшого оновлення стосуються інтеграцій зі сторонніми інструментами — наприклад, в Atlassian тепер є розширення VS Code. Воно переносить задачі Jira у редактор і дозволяє переглядати код та відстежувати CI/CD з Bitbucket Pipelines.

Компанія розширила функції автоматизації у Jira Software Cloud, які тепер можна пов'язати з комітами і пул-запитами на GitHub, GitLab та інших репозиторіях.

У Bitbucket Cloud додали новий функціонал для пул-запитів — Pull Request Experience, що спрощує перегляд коду і відстеження змін та інтегрується з Jira. Також тут з'явилась нова панель 'Your Work', що показує issues у Jira та Code Insights у хмарі.

До речі, функції Code Insights тепер інтегруються з Mabl (для автоматизації тестування), Sentry (для моніторингу) та зі Snyk (для пошуку вразливостей). Ці процеси побудовані на базі відкритого API, тож можна створювати й власні інтеграції.

Annotation-2020-06-01-171936

У Jira Service Desk Cloud з'явився рушій Risk Management, який оцінює ризики змін та автоматично визначає найбезпечніші з них.

Зрештою, додалась інтеграція Opsgenie з Bitbucket Cloud, це дозволяє зібрати всі сповіщення разом і відфільтрувати зайві. Також тут є панель для моніторингу, що показує останні розгортання, після яких виникли проблеми.

Annotation-2020-06-01-171856

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація