Вийшла попередня версія Windows Terminal 1.9: що нового

1 хв. читання

Microsoft опублікувала попередню версію Windows Terminal 1.9 — з режимом Quake Mode і новими налаштуваннями. Також опублікована стабільна версія Windows Terminal 1.8, її можна завантажити з Microsoft Store чи зі сторінки релізів на GitHub.

З нових функцій у версії 1.9 — Windows Terminal тепер можна зробити основним терміналом на комп'ютері. Тоді будь-які застосунки командного рядка будуть автоматично відкриватись через нього. У примітках до випуску зазначено, що знайти цей параметр можна у збірці Windows Insider Program Dev Channel.

Щоб зробити Windows Terminal основним терміналом, потрібно відкрити властивості Command Prompt, перейти до вкладки Terminal та обрати Windows Terminal Preview у розділі Default Terminal Application.

Також у Windows Terminal з'явився режим Quake Mode — тож термінал можна запускати через комбінацію клавіш Win + і не шукати його іконку на комп'ютері. Ще у цьому випуску покращили налаштування UI й дозволили редагувати комбінації клавіш для дій на сторінці Actions.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.8K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація