Windows 10X поки не розгортатимуть на пристроях з двома дисплеями

1 хв. читання

Торік Microsoft представила Windows10X, відому під кодовими назвами «Santorini» або «Lite». Компанія наголошувала, що ця ОС розроблена саме для пристроїв з двома дисплеями, зокрема для розробок Surface Neo. Перші такі пристрої з новою системою планували випустити цьогоріч.

Однак зараз Microsoft змінила напрямок роботи, щоб «зосередитись на актуальних потребах своїх користувачів». Тож поки не варто очікувати на нові ґаджети з двома екранами й Windows 10X — спочатку ОС розгорнуть на пристроях з одним дисплеєм. Про це вчора оголосив Панос Панай, Chief Product Officer у Microsoft.

За його словами, пристрої з Windows 10X використовуватимуть можливості хмари й дозволять користувачам отримати новий досвід під час роботи, навчання чи ігор.

Поки що компанія не уточнює, якими саме будуть комп'ютери з ОС 10X. Імовірно, що йдеться про звичайні ноутбуки чи пристрої 2-в-1, до яких користувачі вже звикли. Водночас Microsoft продовжить співпрацювати з виробниками, щоб зрештою вивести на ринок пристрої з двома дисплеями.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація