Microsoft представила Windows 10X

1 хв. читання

Microsoft представила Windows 10X, нову версію Windows 10, раніше відому під робочими назвами Windows Lite, або Santorini. Вона призначена спеціально для пристроїв з кількома екранами — серед них комп'ютери Asus, Dell, HP, Lenovo і щойно представлений Microsoft Surface Neo.

Реліз ОС має вийти наступного року, восени 2020 з'являться відповідні двоекранні пристрої з чипами Intel.

Windows 10X підтримуватиме пристрої з двома панелями на шарнірі або з суцільним дисплеєм, що складається . Єдине обмеження — діагональ дисплеїв повинна бути не меншою ніж 9 дюймів. Це мінімальний розмір пристроїв з двома екранами, котрі вийдуть наступного року.

windows-10x-simulated-example-powerpoint

Для нової версії ОС розробники адаптували меню «Пуск» зі списком застосунків, документів і файлів для швидкого доступу. Як пише The Verge, це дуже нагадує інтерфейси сучасних планшетів і смартфонів.

windows-10x-simulated-example

Windows 10X зможе запускати не лише продукти з Windows Store, а й звичайне ПЗ на кшталт програм Win32, PWA, UWP- і веб-застосунків (чого не було у версіях Windows RT and Windows 10 S).

На презентації пояснили, що літера X в назві позначає Expression, тобто це нове вираження системи Windows 10. Розробники підкреслюють, що це не нова ОС, а просто версія, адаптована для двох екранів. Тож користувачі Windows 10 не зможуть оновити систему, щоб отримати Windows 10X — для цього потрібно придбати відповідний пристрій.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація