Зафіксована найбільша DDoS-атака з трафіком в 1.7 Тбіт/сек

1 хв. читання

Компанія Arbor Networks, яка спільно з Google підтримує інтерактивну карту DDoS-атак, повідомила про виявлення найбільшої в історії DDoS-атаки, в результаті якої на систему жертви був спрямований потік в 1.7 терабіт в секунду.

Незадовго до цього Akamai виявила DDoS-атаку на GitHub з потоком в 1.3 Тбіт / сек. В обох випадках трафік був згенерований використовуючи для підсилювання групи загальнодоступних memcached-серверів. Якщо підсилювачі трафіку на основі NTP, що застосовувалися раніше, забезпечували посилення до 556 раз і дозволяли організувати атаки до 650 Гбіт/c, то memcached c посиленням в 10-50 тисяч разів відкрив еру терабітних атак.

Нагадаємо, що метод атаки з використанням підсилювача трафіку заснований на тому, що запити з комп'ютерів, що беруть участь в DDoS-атаці, спрямовуються не безпосередньо на систему жертви, а через проміжний підсилювач трафіку, шляхом відправлення UDP-пакетів з підставною зворотною адресою жертви (спуфинг).

Загальнодоступний memcached дозволяє завантажити на сервер великий блок даних, а потім відправити UDP підроблений GET-запит від імені жертви і ці дані будуть відправлені на заданий IP (використовується UDP-порт 11211).

У мережі виявлено близько 93 тисяч загальнодоступних серверів Memcached, багато з яких за тиждень з моменту застосування Memcached для DDoS-атак були закриті, але число подібних систем залишається достатнім для здійснення рекордних атак.

Зафіксована найбільша DDoS-атака з трафіком в 1.7 Тбіт/сек
Найбільші DDoS-атаки, що були зафіксовані у березні 2018
Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.8K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація