Зашифрована передача файлів Firefox Send тепер доступна для всіх

1 хв. читання

Mozilla зробила конфіденційність візитівкою Firefox і намагається підтримувати цю репутацію. Остання інновація у браузері — це повністю зашифрована передача файлів.

Сервіс Firefox Send представили ще в 2017 році як частину Firefox Test Pilot. Це завершений проект, що дозволяв першим користувачам тестувати свіжі експерименти компанії, зокрема анонсований зараз Firefox Send.

Усі власники облікових записів Firefox тепер можуть обмінюватися файлами до 2,5 Гб між браузерами. Ті, у кого немає облікового запису, обмежуються 1 Гб. Також компанія випустить бета-версію застосунку Send для Android.

На відміну від сервісів на кшталт Dropbox або WeTransfer, у Firefox Send користувач не може заплатити і отримати додатковий простір у сховищі. Не буде користі і від інтеграції у операційне програмне забезпечення, як от Google Drive або Microsoft OneDrive.

Та у Firefox Send є свої переваги, особливо щодо безпеки. Ви можете власноруч обрати термін закінчення дії файлу, кількість завантажень і додати ще один пароль. Одержувач зможе завантажити файл незалежно від того, має він обліковий запис Firefox чи ні.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.1K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація