50 генпрокурорів США почали антимонопольне розслідування проти Google

1 хв. читання

У понеділок 50 генеральних прокурорів США розпочали антимонопольне розслідування проти Google. Процес очолив генпрокурор штату Техас — Кен Пакстон (Ken Paxton).

Розслідування буде стосуватися насамперед рекламної та пошукової діяльності компанії, однак з часом воно може розширитись. Заради цієї справи погодились співпрацювати генпрокурори 48 штатів, Вашингтону (округ Колумбія) та Пуерто-Рико (територія під юрисдикцією США). Єдині два штати, які не беруть участі у розслідуванні — Каліфорнія (де розташовано Google) та Алабама.

Google домінує над усіма аспектами реклами та пошуку в інтернеті. Ми проведемо розслідування, щоб з'ясувати факти. Розпочнемо з рекламної діяльності, а тоді побачимо, куди це нас приведе.

Міністерство юстиції США та Федеральна торгова комісія (FTC) також ретельно стежать за технологічними компаніями, яких можна запідозрити у монополії. Наприклад, у липні FTC розпочала відповідне розслідування щодо Facebook. Тоді ж Міністерство юстиції оголосило про антимонопольні перевірки у всій технологічній галузі.

Codeguida 8.2K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація