Adobe створила браузерні версії Photoshop та Illustrator

1 хв. читання

Adobe дозволить працювати з Photoshop та Illustrator у браузері — за аналогією з Google Docs. Зараз готові браузерні бета-версії обох програм, у них можна змінювати документи, які зберігаються у хмарі, залишати коментарі, примітки тощо.

Ці застосунки для вебу мають обмежену функціональність і не замінюють повноцінні Photoshop та Illustrator. Однак вони цілком придатні для базових операцій з iPad чи настільного ПК: можна працювати з шарами, користуватись гумкою, корекцією кольорів, ласо тощо.

media-1c48f1cfeb8f5d886e1e0352279a1d7a56fff883e

Також Adobe запускає Creative Cloud Spaces, щоб спростити взаємодію користувачів у сервісах Creative Cloud. Зараз можна поділитись доступом з іншими користувачами, аби вони могли не лише коментувати проєкт, а й вносити базові зміни через браузер. Так само можна ділитись з командою бібліотеками, посиланнями, дошками та іншими ресурсами.

Щоб скористатись браузерною бета-версією Photoshop, потрібно мати обліковий запис Creative Cloud. Тим часом доступ до Illustrator відкривають лише за запрошенням, отримати його можна після надсилання заявки.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.8K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація