Amazon планує запустити 3236 інтернет-супутників

1 хв. читання

Amazon хоче роздавати інтернет з низьких орбіт за допомогою 3236 супутників. 4 липня компанія звернулась до Федеральної комісії зі зв'язку США (FCC) із проханням вивести супутники на орбіту.

Про плани Amazon стало відомо у квітні цього року, коли компанія подала звернення у Міжнародний союз електрозв'язку. Гендиректор Amazon Джеффрі Безос наголосив, що проєкт Kuiper коштуватиме мільярди доларів. Він не буде пов'язаний із виробництвом космічних ракет Blue Origin LLC, що також належить Безосу.

Amazon каже, що супутники Kuiper працюватимуть на висоті 590–630 км. Вони мають забезпечити широкосмуговий доступ до інтернету «десяткам мільйонів» користувачів. За словами компанії (яка посилається на дослідження FCC), зараз приблизно 3,8 млрд людей не мають швидкого і надійного інтернету.

Раніше Федеральна комісія дозволила вивести на низьку орбіту 13 000 супутників, з них 11 943 належать SpaceX на чолі з Ілоном Маском. Нагадаємо, вони вже запустили 60 супутників у межах проєкту Starlink — також призначеного роздавати інтернет. Ми писали, що трапилося із цими супутниками і як вони мають уникати космічних зіткнень.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація