Amazon хоче запустити 3236 супутників, які роздаватимуть інтернет

1 хв. читання

Amazon планує відправити на навколоземну орбіту 3236 супутників, щоб доступ до інтернету був як мінімум на 95% поверхні планети. Ініціатива отримала назву Project Kuiper.

Першими про ці плани повідомило видання GeekWire. Його журналісти знайшли звернення компанії Kuiper Systems LLC до міжнародної організації, що відповідає за координацію орбітальних супутників. Amazon підтвердила, що це їхній проект.

Система Project Kuiper повинна дати швидкісний інтернет з низькою затримкою тим світовим спільнотам, у яких є проблеми із доступом до мережі, сказали в Amazon. Це довготривалий проект, під час якого компанія планує співпрацювати з організаціями, що поділяють її погляди. Чи буде залучена до цього космічна компанія Blue Origin Джеффа Безоса, поки не повідомляється.

Не оголошує керівництво Amazon і вартість проекту чи якихось конкретних дат. Для втілення проекту потрібно отримати дозвіл Федеральної комісії зі зв'язку. Вона повинна врахувати затори на орбіті й те, як Amazon збирається забирати звідти свої супутники після експлуатації. До того ж, проблема сміття на орбіті нікуди не зникла. Торік НАСА рекомендувало вивезти з орбіти 99 супутників зі 100.

Нагадаємо, схожу систему планував створити Ілон Маск, а британська компанія OneWeb вже відправляла перші такі супутники у лютому цього року. Facebook у січні тестував дронів на сонячних батареях, які б постачали інтернет з висоти до 20 км.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація