Apple хоче об'єднати застосунки iPhone, iPad і Mac до 2021 року

1 хв. читання

Якщо все вдасться, програмісти зможуть одночасно створювати інструменти, ігри та інші застосунки для всіх основних пристроїв. Це стимулюватиме розвиток індустрії, збільшить прибутки та зрештою цінність гаджетів компанії.

Багатоетапна ініціатива отримала назву «Марципан». Сторонній SDK для «Марципана» запустять на цьогорічній конференції WWDC і представлять універсальні застосунки для iPad і Mac. За даними Bloomberg, Apple планує конвертувати застосунки з iPhone до Mac у 2020 році.

До 2021 року, за планом Apple, розробники зможуть подавати окремий двійковий файл до App Store, де він автоматично конвертуватиметься для iPad, iPhone та Mac. До цього часу розробники надсилатимуть окремі двійкові файли для macOS та iOS, навіть якщо більша частина коду буде однакова завдяки «Марципану».

Те, що файлів декілька, не обов'язково означатиме, що платити теж потрібно двічі. Apple може оновити систему App Store Connect, щоб дозволити розробникам поєднувати різні версії своїх програм в одну покупку.

Apple — не перша компанія, яка спростила екосистему своїх застосунків. Перед тим, як Microsoft припинила використання Windows для телефонів, вона створила Universal Windows Platform. Ця технологія дозволила розробникам створювати окремі програми, які працювали б на всіх відповідних пристроях. Крім того, Google відкрив доступ до Android mobile app store з деяких ноутбуків із Chrome OS.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація