Apple оновила правила App Store щодо платежів у застосунках

1 хв. читання

Apple опублікувала нові правила App Store, у яких є три ключові зміни.

Перша зміна спричинена колективними позовами розробників, яким зрештою вдалось знайти компроміс та підписати угоду з Apple. Відтепер у правилах вказано, що розробникам можна спілкуватися з користувачами про інші способи оплати, доступними за межами програми. Наприклад, можна надсилати їм сповіщення через електронну пошту.

З цією ж справою пов'язане і друге оновлення: програми можуть запитувати інформацію (ім'я, електронну адресу тощо) в користувачів, але запит не має бути обов'язковим та не повинен впливати на взаємодію із застосунком. Також є обмеження щодо отримання інформації від неповнолітніх.

Зазначено, що розробники не повинні платити Apple комісію за будь-які покупки, що відбуваються за межами застосунку чи App Store. Однак Apple досі не дозволяє вбудовувати альтернативні платіжні системи безпосередньо у свої програми.

Третя зміна не пов'язана з судовими позовами; вона описує, як розробники можуть використовувати нову функцію App Store «Події у застосунку», що з'явиться цього тижня. Це спосіб розповідати користувачам про певні активності в застосунках: конкурси, прем'єри фільмів, прямі трансляції тощо. Події почнуть з'являтися в App Store 27 жовтня, з оновленням iOS 15.1.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація