Ринок мобільних застосунків у 2020 році: звіт App Annie

1 хв. читання

Аналітична компанія App Annie опублікувала свою щорічну статистику про мобільні пристрої та застосунки. Ось деякі результати звідти:

  • Через пандемію мобільні пристрої використовувались частіше — тож прийняття мобільних прискорилось на 2-3 роки. Власники Android присвячували мобільним пристроям на 25% більше часу, ніж минулого року.
  • Очікується, що до кінця року користувачі завантажать понад 130 мільярдів програм для iOS та Google Play — на 10% більше, ніж минулого року.

2020-F-i-OS-Google-Play-spend-1024x602

  • До кінця року витрати на застосунки сягнуть рекордних 112 мільярдів доларів, тобто зростуть на 25% (якщо порівняти з 2019 роком).

  • 65% з кожного долара йде на програми для iOS. Однак цьогоріч витрати зростали і на програми з Google Play (за прогнозами, на 30% до кінця року).

  • 71% з кожного долара витрачається на ігри для iOS і Google Play. Ігри складали 45% завантажень у Google Play та 30% в iOS.

  • Якщо не розглядати ігри, найбільше зростання було у підписок всередині застосунків. Найпопулярнішими категоріями для iOS були ігри, фото й відео та соцмережі. Для Google Play — ігри, розваги та соцмережі.

Як слушно зазначили у TechCrunch, звіт App Annie не дає повної картини, адже тут не враховуються сторонні магазини застосунків у Китаї. Однак зазвичай ці дані є у статистиці про стан мобільних пристроїв, яку компанія публікує на початку кожного року.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація