Розробники зможуть ставити теги у застосунках Play Store

1 хв. читання

Застосунки у Play Store можна знаходити через звичайний пошук, добірки найкращих програм і через категорії. Відтепер розробники Android-програм для Google Play зможуть додавати теги у свої продукти, щоб їх легше було категоризувати і знаходити.

Теги можна обрати із запропонованого магазином списку у Play Console. Вони мають допомогти Google Play внести програму до певної категорії. Імовірно, це працюватиме краще, ніж звичайні описи застосунків.

У довідці Google вказано, що «теги впливають на те, у якому розділі Google Play показано ваш продукт і з якими групами аналогів він порівнюється». Для кожної програми розробники зможуть обрати до 5 тегів із запропонованих 150. Після цього сторінка програми в Google Play оновиться протягом 24 годин.

Screenshot-5

Play Store радить додавати лише ті теги, що найкраще відповідають застосунку, описують його контент і функціонал. Користувачі, які нічого не знають про ваш продукт, повинні одразу зрозуміти його призначення.

Також Google рекомендує змінювати теги додатка, «лише якщо ви вносили значні зміни у його контент чи функції». Тоді варто переконатися, що ваші п'ять тегів дійсно найбільш доречні.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.7K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація