Apple патентує гарнітуру змішаної реальності

1 хв. читання

Apple подала заявку на патент системи змішаної реальності — це головний дисплей і контролер, що поєднують доповнену і віртуальну реальності. Гарнітура забезпечить «віртуальний 3D-перегляд середовища з додатковим віртуальним контентом».

Вперше про розробку Apple стало відомо у квітні 2018 року. За інформацією CNET, компанія працювала над гарнітурою, що працюватиме в режимі AR та віртуальної реальності та матиме по 8K-дисплею для кожного ока.

Проєкт з кодовою назвою T288 планується випустити у 2020 році. Заявку на патент подали у березні 2019, а її текст оприлюднили 18 липня. Згідно з цим документом, гарнітура Apple може постачатися з датчиками:

  • світла: для сканування кольору, інтенсивності та напряму променів;
  • голови: щоб відстежувати рухи користувача;
  • географії: для визначення розташування;
  • очей і брів;
  • нижньої щелепи;
  • рук: для визначення пози, рухів і жестів.

Також мають бути ліва і права камери, два дисплеї та контролер з одним або кількома процесорами.

Контролер візуалізуватиме тривимірний віртуальний аватар користувача. Він базуватиметься на даних, отриманих від датчиків очей, брів та від датчиків нижньої щелепи.

За словами розробників, система може використовувати рідкокристалічний дисплей, цифрову обробку світла і навіть систему прямого проєктування сітківки — сканування лівого і правого зображень, піксель за пікселем, до очей користувача.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.8K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація